METAMORFOZY NASZYCH PACJENTÓW

METAMOROFZA 17

Przedstawiamy leczenie diastemy. Leczenie wykonaliśmy przy pomocy aparatu stałego.

METAMOROFZA 16

Przedstawiamy leczenie innowacyjną metodą CAD równoczesna, wielokierunkowa rozbudowa łuków zębowych, która jest wspaniała alternatywą dla leczenia ekstrakcjynego U pacjentki wykonaliśmy: - leczenie próchnicy zębów - higienizację - leczenie aparatami CAD - leczenie aparatem stałym samoligaturującym - wybielanie zębów

METAMOROFZA 15

Leczenie nakładkami ortodontycznymi invisaline.

METAMOROFZA 14

To jedna z naszych ulubionych zmian i jedna z naszym najbardziej optymistycznych i uśmiechniętych pacjentek. U pani wykonaliśmy - leczenie próchnicy zębów - higienizację - wybielanie zębów lampą beyond - implanty zębowe - korony pełnoceramiczne

METAMOROFZA 13

Licówki porcelanowe

METAMOROFZA 12

Pacjent z przyczyn zdrowotnych nie mógł się zdecydować na leczenie implantologiczne. Czy w tej sytuacji można się cieszyć pełnym uśmiechem ? Oczywiście U Pana wykonaliśmy: - leczenie paradontozy - leczenie ubytków próchnicowych - leczenie kanałowe pod mikroskopem - korony ceramiczne - protezę na zatrzaskach

METAMOROFZA 11

Pacjentka miała u nas wykonane: - leczenie zachowawcze - higienizację - wybielanie zębów - korony pełnoceramiczne

METAMOROFZA 10

Przedstawiamy Wam zmianę uśmiechu naszego pacjenta. Pan Michał cierpi na brak zawiązków stałych zębów górnych dwójek. U Pana wykonano: - pakiet higienizacyjny: skaling, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzację - leczenie aparatem stałym - usunięcie zębów mlecznych - wybielanie zębów lampą Beyond w gabinecie - protetyczną odbudowę zębów przednich koron porcelanowych. Leczenie zostało zaplanowane oraz wykonane przez lek. dent. Aleksandrę Aleksandrowicz.

METAMOROFZA 9

Zmiana uśmiechu przy pomocy aparatu stałego - super sprawa. Pani Patrycja może się szeroko uśmiechać dzięki leczeniu w naszym gabinecie. U Pacjentki wykonaliśmy : - higienizację z fluoryzacją - leczenie aparatem stałym metalowym.

METAMOROFZA 8

Po oddaniu tej pracy na naszych twarzach pojawił się uśmiech, a Pacjentka nie mogła się opanować i cały czas zerkała w lusterko oglądając swoje nowe zęby. Cała praca obejmowała: -higienizację -leczenie zachowawcze -ponowne leczenie kanałowe pod mikroskopem -licówki porcelanowe -korony pełnoceramiczne. Ta wspaniała przemiana odbyła sie pod czujnym okiem dr Mai Wiśniewskiej.

METAMOROFZA 7

Zmiana uśmiechu w 2,5 h. Metoda Flow Injection i piękny uśmiech od ręki w naszym gabinecie. Jak Wam się podoba taka metamorfoza ?

METAMOROFZA 6

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych z zastosowaniem kwasu hialuronowego daje taki efekt. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Efekt utrzymuje się do kilkunastu miesięcy w zależności od rodzaju zastosowanego preparatu.

METAMOROFZA 5

Młoda, piękna pacjentka, ząb złamał się w weekend a tu uroczystość rodzinna zaraz. Co robić? Spokojnie u nas rzeczy niemożliwe od ręki na cuda trzeba poczekać jeden dzień. Pacjentka zachwycona może się uśmiechać swobodnie.

METAMOROFZA 4

Dzisiaj przedstawiamy Wam naszą kolejną metamorfozę. Pan mając dość protez ruchomych zdecydował się na odbudowę zębów koronami porcelanowymi. Jak Wam się podoba przemiana?

METAMOROFZA 3

Kolejna metamorfoza naszego pacjenta. Pacjent zgłosił się do nas na leczenie ortodontyczne. Powodem dla którego trzeba było założyć aparat były ścierające się zęby przednie i nieprawidłowy zgryz. Po zdjęciu aparatu konieczna była odbudowa startych zębów oraz nadbudowa zbyt małych zębów górnych. Z racji na młody wiek pacjenta i niechęć do szlifowania zębów zdecydowano o nadbudowie techniką flow injection. Jest to nowoczesna metoda pozwalają na odbudowę zębów wysoko estetycznym materiałem bez ich szlifowania.

METAMOROFZA 2

Pacjentka zgłosiła się do naszego gabinetu, aby poprawić swój uśmiech. Marzyły jej się piękne, zdrowe zęby. Chyba spełniliśmy oczekiwania. U Pani zostało wykonane: leczenie próchnicy, pakiet higienizacyjny z fluoryzacja, odbudowa zębów koronami pełnoceramicznymi

METAMOROFZA

Kolejna zmiana w naszym gabinecie. Pacjentka zgłosiła się do nas ponieważ chciała poprawić swój uśmiech. Problemem były nie tylko krzywe zęby, ale również nawyk tłoczenia języka podczas przełykania. Dla uzyskania stabilnych efektów, pani została skierowana przez nas do logopedy. U pacjentki wykonano leczenie aparatem stałym, metalowym, górnym i dolnym.

ORTODONCJA

Leczenie pacjentki obejmowało: pakiet higienizacyjny, leczenie zębów oraz leczenie aparatem stałym

PROTETYKA

Pacjent zgłosił się do nas, aby naprawić swój uśmiech. Pana bardzo niepokoiły go starte zęby oraz liczne braki zębowe. Pacjent wpadł w ręce dr Mai Wiśniewskiej. U Pacjenta zostało wykonane: leczenie próchnicy, leczenie kanałowe pod kontrolą mikroskopu, higienizacja z fluoryzacją, deprogramacja i ustalenie nowej wysokości zębów, korony i mosty tymczasowe ("przymiarka" nowych zębów), odbudowa startych zębów koronami pełnoceramicznymi, uzupełnienie braków zębowych mostami na podbudowie z tlenku cyrkonu.

FLOW INJECTION

Kolejna metamorfoza uśmiechu naszej pacjentki metodą FLOW INJECTION. Metoda polegająca na: szybkiej i bezinwazyjnej korekcie kształtu zębów, zamaskowaniu szpar, naprawieniu nieestetycznych przebarwień i pęknięć szkliwa.

x

Skontaktuj się z nami

    x

    Brak informacji!

    Umów wizytę