Ewa Żuk-Grajewska
Lekarz stomatolog

Witamy na pokładzie kolejnego specjalistę !

Pani doktor Ewa Żuk-Grajewska posiada specjalizację z endodoncji. Pracowała jako nauczyciel kliniczny w Szkole Dentystycznej na Uniwersytecie w Dundee, w Szkocji.

W 2010 pani doktor zdała wymagający egzamin Membership of the Faculty of Dental Surgeons w Królewskim Kolegium Chirurgów w Edynburgu. Dr Żuk-Grajewska przeszła czteroletnie specjalistyczne szkolenie z endodoncji pod okiem światowej sławy endodonty, profesora Williama P. Saundersa, i zdała prestiżowy egzamin specjalizacyjny (Membership in Endodontics) w Królewskim Kolegium Chirurgów w Edynburgu.

Pani doktor została wpisana do oficjalnego rejestru specjalistów z endodoncji w Wielkiej Brytanii w 2015 roku. Doktor Żuk-Grajewska przeprowadziła także pracę naukową zakończoną obroną i uzyskaniem tytułu Masters of Dental Science.

Przez następne trzy i pół roku pracowała na Uniwersytecie w Dundee jako konsultant z endodoncji i starszy nauczyciel kliniczny, gdzie konsultowała i leczyła skomplikowane przypadki endodontyczne, a także uczyła studentów studiów dentystycznych i współprowadziła dwuletni podyplomowy kurs z endodoncji.

Po dziś dzień doktor Żuk-Grajewska utrzymuje ścisłe kontakty z Uniwersytetem i nadzoruje badania naukowe prowadzone przez studentów podyplomowych. Medycyna oparta na dowodach naukowych to motto, które przyświeca doktor Żuk-Grajewskiej, dlatego nie ustaje ona w zgłębianiu wiedzy naukowej i wprowadza do swojej praktyki klinicznej tylko terapie o rzetelnie potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie.

Pani doktor ma szerokie doświadczenie w stomatologii zachowawczej, protetyce i przyzębiu, ale to endodoncja jest jej miłością i pasją. Zajmuje się ona niechirurgiczną endodoncją mikroskopową a także przeprowadza zabiegi mikrochirurgii endodontycznej pod mikroskopem.

Pani doktor dopełnia wszelkich starań, aby zabieg był zawsze bezbolesny i komfortowy, a dzięki swojej dbałości o szczegóły i wieloletniemu doświadczeniu zapewnia swoim pacjentom najlepszą opiekę.

Cały zespół
x

Skontaktuj się z nami

  x

  Szanowni Pacjenci!

  Uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym nasz gabinet będzie pracował w następujących godzinach:

  • 24-26.12 oraz 31.12-01.01 oraz 06.01 nieczynne
  • 27.12 9:00-14:00
  • 28.12 14:00-20:00
  • 29.12 9:00-13:00
  • 30.12 14:00-20:00

  Z tej okazji życzymy także wszystkim wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku!

  Zespół Ortoestetica.pl

  Umów wizytę