Aleksandra Zieleniewska
Lekarz dentysta

Założycielka gabinetu, wykształcona w Polsce, Austrii i wielu konferencjach światowych.

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Jest Absolwentką Wiedeńskiej szkoły Vienna School of Interdisciplinary Dentistry.

Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym i protetycznym opartym na holistycznym podejściu.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach oraz sympozjach w kraju i za granicą.
Wciąż aktualizuje wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe, śledzi i praktykuje nowe metody leczenia stosowane w ortodoncji, szczególnie w zaburzeniach stawu żuchwowo – skroniowego.

Z pasji do ortodoncji podejmuje udziały w kongresach medycznych, szkoleniach i kursach z zastosowaniem najnowszych, innowacyjnych materiałów i metod leczenia, potwierdzone licznymi certyfikatami.

W wolnej chwili uprawia nordic walking, uwielbia spędzać czas z córką – na rolkach, na rowerze czy podczas wspólnych spacerów z psem. Uwielbia wyzwania, ekstremalne podróże i poznawanie różnych zakątków świata.

Znakiem rozpoznawczym Dr Aleksandry jest najdonośniejszy i najbardziej zaraźliwy śmiech w całym gabinecie oraz tęsknota za ciepłem mijającego lata, objawiająca się narzekaniem od czasu do czasu na włączoną klimatyzacją w gabinecie.

Znana z profesjonalizmu i zaangażowania we wszystko, co dzieje się wokół niej, Dr Aleksandra wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych !

Aleksandra Zieleniewska – ZnanyLekarz.pl

Cały zespół
x

Skontaktuj się z nami

  x

  Szanowni Pacjenci!

  Uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym nasz gabinet będzie pracował w następujących godzinach:

  • 27.12 9:00-14:00
  • 28.12 14:00-20:00
  • 29.12 13:00-18:00

  Z tej okazji życzymy także wszystkim wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku!

  Zespół Ortoestetica.pl